Bilgisayar Program İndir

Bilgisayar Programı indirmek için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz. Bazı uygulamalar sıkıştırılmış dosya şeklindedir. Winzip ya da Winrar uzantılı olabilir. Eğer programı indirdiğinizde acımıyorsanız Winzip programını da indirip bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir. Aşağıda verilen Bilgisayar Programı indir linklerini kullanarak gerekli programları ücretsiz indirebilirsiniz. Çalışmalarınızı uygulayabilmeniz için aşağıdaki bilgisayar program indir linklerine tıklayarak ücretsiz programları bilgisayarlarınıza indirip, yükleyebilirsiniz.

Gerekli Bilgisayar Program İndir

Dev C++ Program İndir

Dev C++ Programı ile C veya C++ Programlama dillerinde yazılım yapabilirsiniz. Grafik arayüzlü program yazmaya uygun olmayıp, konsol uygulamaları üretebilirsiniz.

Dev-C++ 5.11 indirmek için tıklayınız…

Java Program İndir

Java uygulamaları yapabilmeniz için java ile birlikte Eclipse, İndigo gibi bir editöründe bilgisayarınızda kurulu olması gerekmektedir.

Java Setup 8u211.exe indirmek için tıklayınız…

Eclipse Program İndir

Eclipse, Java uygulamaları yapabilmeniz için gerekli bir programdır. Hem konsol hemde grafik arayüzlü programlarınız kodlayabileceğiniz faydalı bir program.

Eclipse indirmek için tıklayınız…

Hotkey Program İndir

Hotkey, On parmak hızlı ve hatasız yazmak isteyenlerin başlangıçta parmak egzersizi yapabileceğiniz faydalı bir programdır. Toplam 99 ders vardır. dersler içinde rakam, özel karakterler ve İngilizce metinler de vardır.

Hotkey 10 Parmak Programı indirmek için tıklayınız…

Winzip Program İndir

Sıkıştırılarak boyutu düşürülen klasörleri açabileceğiniz bir programa ihtiyacınız varsa Winzip bu iş için biçilmez kaftandır. Winzip, Winrar ile sıkıştırılan klasörlerinizi açabilirsiniz.

Winzip- Winrar indirmek için tıklayınız…

KatipSec Bilgisayar Program İndir

Katip olmak isteyenlerin yazım hızını geliştirebilecekleri bir program. Zaman ve imla denetimli metinler üzerinde kendinizi test edebilir, doğru ve yanlış yazdığınız kelimelerin istatistiklerini görebilirsiniz. KatipSec Bilgisayar Program İndir bağlantısına aşağıdaki linkten tıklayınız.

Katiplik Katipseç programı indirmek için tıklayınız…

.Net Framework 3.5 Dosyası İndir

Windows işletim sisteminde bazı programların kurulabilmesi için Net Framework 3.5 dosyasına ihtiyacınız olacaktır. Aşağıdaki köprüden dosyayı indirebilirsiniz.

Microsoft.NET Framework.3.5 Setup indir…

Teamviewer Uzaktan Destek Bilgisayar Program İndir

TeamViewer ile İnternet üzerinden çevrimiçi herhangi iki bilgisayar arasında bağlantı oluşturup, uzak bilgisayara bağlanabilir, yönetim işlemi yapabilirsiniz.

TeamViewer Uzak Bağlantı Programını indirmek için tıklayınız…

Zirve Finansman Muhasebe Programı İndir

Zirve Finansman Muhasebe Program demosunu kurmadan önce Microsoft SQL Server 2014 64 bit Kurulum Dosyası indirip kurmanız gerekmektedir. Zirve Finansman Muhasebe Programı demosu ile 200 TL’ye kadar olan tutarlar girerek full versison gibi kullanabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantılardan her iki dosyayı da indirebilirsiniz. Kurulumları aşağıda linki bulunan YouTube kanalıma abone olarak izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/c/ahmetaydinalp

Microsoft® SQL Server® 2014 Kurulum Dosyası indir

Zirve Finansman Muhasebe Programı indirmek için tıklayınız…