Bilgisayar Program İndir

Bilgisayar Programı indirmek için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz. Bazı uygulamalar sıkıştırılmış dosya şeklindedir. Winzip ya da Winrar uzantılı olabilir. Eğer programı indirdiğinizde acımıyorsanız Winzip programını da indirip bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir. Aşağıda verilen Bilgisayar Programı indir linklerini kullanarak gerekli programları ücretsiz indirebilirsiniz. Çalışmalarınızı uygulayabilmeniz için aşağıdaki bilgisayar program indir linklerine tıklayarak ücretsiz programları bilgisayarlarınıza indirip, yükleyebilirsiniz.
Gerekli Bilgisayar Program İndir

Dev-C++ 5.11 indirmek için tıklayınız…

Dev C++ Programı ile C veya C++ Programlama dillerinde yazılım yapabilirsiniz. Grafik arayüzlü program yazmaya uygun olmayıp, konsol uygulamaları üretebilirsiniz.

Java Program indirmek için tıklayınız…

Java uygulamaları yapabilmeniz için java ile birlikte Eclipse, İndigo gibi bir editöründe bilgisayarınızda kurulu olması gerekmektedir.

Eclipse indirmek için tıklayınız…

Eclipse, Java uygulamaları yapabilmeniz için gerekli bir programdır. Hem konsol hemde grafik arayüzlü programlarınız kodlayabileceğiniz faydalı bir program.

Hotkey Program indirmek için tıklayınız…

Hotkey, On parmak hızlı ve hatasız yazmak isteyenlerin başlangıçta parmak egzersizi yapabileceğiniz faydalı bir programdır. Toplam 99 ders vardır. dersler içinde rakam, özel karakterler ve İngilizce metinler de vardır.

Winzip Program indirmek için tıklayınız…

Sıkıştırılarak boyutu düşürülen klasörleri açabileceğiniz bir programa ihtiyacınız varsa Winzip bu iş için biçilmez kaftandır. Winzip, Winrar ile sıkıştırılan klasörlerinizi açabilirsiniz.

KatipSec Program indirmek için tıklayınız…

Katip olmak isteyenlerin yazım hızını geliştirebilecekleri bir program. Zaman ve imla denetimli metinler üzerinde kendinizi test edebilir, doğru ve yanlış yazdığınız kelimelerin istatistiklerini görebilirsiniz.

.NET FrameWork 3.5 Program indirmek için tıklayınız…

Windows işletim sisteminde bazı programların kurulabilmesi için Net Framework 3.5 dosyasına ihtiyacınız olacaktır.

TeamWiewer Program indirmek için tıklayınız…

TeamViewer ile İnternet üzerinden çevrimiçi herhangi iki bilgisayar arasında bağlantı oluşturup, uzak bilgisayara bağlanabilir, yönetim işlemi yapabilirsiniz.

Zirve Finansman Program indirmek için tıklayınız…

MySQL2014 Program indirmek için tıklayınız…

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ
Youtube
Facebook
İnstgram