Bilgisayar Program İndir

Program indirmek için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz. Bazı uygulamalar sıkıştırılmış dosya şeklindedir. Winzip ya da Winrar uzantılı olabilir. Eğer programı indirdiğinizde acımıyorsanız Winzip programını da indirip bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir. Aşağıda verilen Bilgisayar Programı indir linklerini kullanarak gerekli programları ücretsiz indirebilirsiniz. Çalışmalarınızı uygulayabilmeniz için aşağıdaki bilgisayar program indir linklerine tıklayarak ücretsiz programları bilgisayarlarınıza indirip, yükleyebilirsiniz.

Gerekli Bilgisayar Program İndir
Dev C++ Programı ile C veya C++ Programlama dillerinde yazılım yapabilirsiniz. Grafik arayüzlü program yazmaya uygun olmayıp, konsol uygulamaları üretebilirsiniz.
Dev C++ İndir

Java uygulamaları yapabilmeniz için java ile birlikte Eclipse, İndigo gibi bir editöründe bilgisayarınızda kurulu olması gerekmektedir.
Java İndir

Eclipse, Java uygulamaları yapabilmeniz için gerekli bir programdır. Hem konsol hemde grafik arayüzlü programlarınız kodlayabileceğiniz faydalı bir program.
Eclipse İndir

Hotkey, On parmak hızlı ve hatasız yazmak isteyenlerin başlangıçta parmak egzersizi yapabileceğiniz faydalı bir programdır. Toplam 99 ders vardır. dersler içinde rakam, özel karakterler ve İngilizce metinler de vardır.
Hotkey İndir

Sıkıştırılarak boyutu düşürülen klasörleri açabileceğiniz bir programa ihtiyacınız varsa Winzip bu iş için biçilmez kaftandır. Winzip, Winrar ile sıkıştırılan klasörlerinizi açabilirsiniz.
Winzip İndir

Katip olmak isteyenlerin yazım hızını geliştirebilecekleri bir program. Zaman ve imla denetimli metinler üzerinde kendinizi test edebilir, doğru ve yanlış yazdığınız kelimelerin istatistiklerini görebilirsiniz.
KatipSec İndir

Windows işletim sisteminde bazı programların kurulabilmesi için Net Framework 3.5 dosyasına ihtiyacınız olacaktır.
Net Framework 3.5 indir

TeamViewer ile İnternet üzerinden çevrimiçi herhangi iki bilgisayar arasında bağlantı oluşturup, uzak bilgisayara bağlanabilir, yönetim işlemi yapabilirsiniz.
TeamViewer İndir