Aydın Akademi Kayıt Formu

Ankara Aydın Akademi Bilgisayar Kursu ön kayıt formu ile kaydınızı yaptırın size dönüş yapalım. Ön kayıt formunu doldururken lütfen gerekli alanları boş bırakmayınız ve kayıt yaptırmak istediğiniz bilgisayar kursu türünü belirtiniz. Kurumumuzda görevli Eğitim danışmanı arkadaşlar en kısa sürede size geri dönüş yaparak kayıt işlemlerinizi tamamlayacaklardır. Kurs kayıt sırasında istenen belgeleri ise info@ankaraaydin.com e-posta hesabımıza elektronik posta ile gönderebilir, 0532 711 57 57 nolu Whatsapp hesabımıza resim formatında gönderebilirsiniz. bu imkanlarınız yok ise, ilk ders günü kursa gelirken yanınızda getirerek Kurum Müdürlüğü’ne elden teslim edebilirsiniz.

Kuruma teslim etmeniz gereken belgeler Türk Vatandaşı iseniz toplam üç adettir. Bunlar; Türkiye Cumhuriyeti Kimlik kartı fotokopisi, en son mezun olduğunuz okuldan aldığınız mezuniyet belgesi fotokopisi, öğrenci iseniz öğrenci belgesi, bir adet vesikalık fotoğraftan oluşmaktadır. Eğer yabancı uyruklu iseniz; oturum izni belgenizi ve pasaportunuzu da evrak listesine eklemelisiniz. Ayrıca öğrenim belgenizin yeminli tercüme bürolarından Türkçe tercümesinin yapıldığı belgeyi de getirmelisiniz.

Aydın Akademi Kayıt Formu Doldurun

Aydın Akademi’ye Kayıt olmak çok kolay. Kayıt olmak için ille de Ankara Aydın Akademi Eğitim Kurumu’na gelmenize gerek kalmadan evinizden, iş yerinizden, zaman kaybetmeden uzaktan kayıt olabilirsiniz. Nasıl mı?

Aşağıdaki Bilgisayar Kursu ön kayıt formunu doldurup bize gönderiniz. En kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır. Böylece Ankara Aydın Akademi’ye gelmeden online kayıt olmuş olacaksınız.

    Aydın Akademi Kayıt Formunu Doldurmanın Avantajları

    Ön kayıt formu doldurarak bize göndermenizin en büyük avantajı, seçmiş olduğunuz kurs programının istediğiniz grubunda size bir kursiyerlik kontenjan rezerve edilmiş olacaktır. Eğitime geldiğinizde size “Bu sınıf kontenjanı doldu başka bir grup tercih etmeniz ya da bir sonraki programa katılmak ister misiniz?” diye bir soruyla karşılaşmazsınız.

    Çevrim içi olarak www.ankaraaydin.com İnternet sitemizden kayıt olursanız, istediğiniz kursa kayıt olmak için işinizi gücünüzü bırakmanıza gerek yok. Özel aracınızla veya toplu ulaşım araçlarıyla kurs binasına gelmek için yollarda zaman kaybetmezsiniz.

    Online olarak www.ankaraaydin.com Web sitemizden kayıt olursanız, özel aracınızla veya toplu ulaşım araçlarıyla kurs binasına gelmek için akaryakıt ya da toplu ulaşım ücreti ödemezsiniz.