Ankara Aydın Akademi İletişim Bilgileri

Özel Ankara Aydın Akademi iletişim bilgileri ve lokasyonu aşağıda verilmiştir ama yine de yer tarifi yapmak isterim. Özel Ankara Aydın Akademi Bilgisayar ve Matematik Kursu Merkezi Ankara Atatürk Bulvarı üzerinde Kızılay meydanında, Kızılay AVM ile Evkur Mağazasının arasında kalan 94 nolu binanın 7. katındayız. Ulaşımı kolay merkezi bir yerdeyiz. Ankara’nın her yerinden tek vesait ile gelebilirsiniz. Kurs Merkezi önünde neredeyse her semtten gelen otobüs durakları vardır. Durakların Kurumumuza uzaklığı 3 – 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Eğer Metro ya da Ankaray ile gelecekseniz Kızılay Metro İstasyonunda ineceksiniz. Kızılay Metrosunun farklı yönlere çıkışları vardır. Metrodan İzmir Caddesi çıkışından çıkarsanız, tam 94 nolu Kurs binasının önüne çıkmış olursunuz.

Özel Ankara Aydın Akademi İletişim Bilgileri

Bizi aşağıda verilen sabit telefon hattı ve mobil telefon hattından 7 gün 24 saat arayabilir, WhatsApp hattımıza ve e-posta adresimize 7 gün 24 saat çekinmeden mesaj gönderebilirsiniz. Mutlaka geri dönüş yapılacaktır.

Sabit Telefon No : 0 312 418 94 94

Cep Telefon No : 0 532 711 57 57 Kurucu Kurum Müdürü Ahmet AYDINALP

WhatsApp : 0 532 711 57 57

Web Adresi : www.ankaraaydin.com

Adres : Atatürk Bulvarı No: 94/14 (Kat 7) Kızılay/Çankaya/ANKARA (Kızılay AVM binasının Sıhhiye yönündeki yan binasındayız)

Bize e-posta Yazınız

  Özel Ankara Aydın Akademi Bilgisayar ve Matematik Kursuna Ait Diğer Web Sitelerimiz

  www.thekurs.com

  www.berkcan.com

  www.ankaraprogramcilikkursu.com

  www.ankaramatematikkursu.com

  www.ankaraautocadkursu.com

  Özel Aydın Akademi Bilgisayar ve Matematik Kursu Konumu

  Özel Aydın Akademi Bilgisayar ve Matematik Kursları olarak kurs adayları ve öğrenciler için yılların tecrübesiyle önemli bir tavsiyede bulunmak istiyorum. Herhangi bir alanda eğitim almak için gideceğiniz eğitim, öğretim veya meslek edindirme kurumunun merkezi bir yerde ve ulaşımı kolay olmasına dikkat ediniz. Bu size büyük kolaylık olacak ve zaman kazandıracaktır. Zamanınızı kaliteli ve dolu dolu kullanmanız gerekir. Zaman telafisi olmayan en büyük kayıptır. Kimse zamanının yollarda geçmesini istemez. Sizlerin de bu hususa önem vermeniz gerektiğini hatırlatarak merkezi ve ulaşımı kolay eğitim ve öğretim kurumlarını, kurslarını tercih etmeniz gerektiğini tavsiye ediyorum.