MEB Onaylı Bilgisayar Sertifikası

MEB Onaylı Bilgisayar Sertifikası

Milli Eğitim Bakanlığı’ndan onaylı, ruhsatlı, müfredat programlarımız aşağıda sıralanmıştır. Örgün ya da uzaktan eğitim olarak vermiş olduğumuz tüm kurslarımızın sonunda MEB onaylı Bilgisayar Sertifikası verebiliyoruz. Verdiğimiz eğitimler ve eğitim sonunda MEB onaylı sertifikaların saat ve özelliklerini gösteren açıklamalar bulunmaktadır.

MEB Onaylı Bilgisayar İşletmenlik Sertifikası

160 saatlik MEB onaylı Bilgisayar İşletmenlik Sertifikasını (Bilgisayar Sertifikası) Bilgisayar İşletmeni Yetiştirme Kursu sonunda alabilirsiniz. Bilgisayar İşletmenliği Sertifikası ıslak imzalı, soğuk damgalı ve MEB tarafından onaylı resmi evrak niteliğindedir. Aldığınız Bilgisayar işletmeni Kurs Bitirme Belgesi (Sertifika) Kamu Kurum ve Kuruluşları ile özel sektör firmalarında kullanabileceğiniz ömür boyu geçerliliği olan bir belgedir. KPSS başvurularında, işe girişlerde, Kamu Kurumu Unvan değişikliği Sınavlarında geçerli ve uygun iş pozisyonlarında statünüzü artıracak bir sertifikadır.

MEB Onaylı Bilgisayar Bilgisayar Programcılık Sertifikası

400 saatlik MEB onaylı Bilgisayar Programcılığı Sertifikasını (Programlama) Bilgisayar Programcısı Yetiştirme Kursu sonunda alabilirsiniz. Bilgisayar Programcılığı Sertifikası ıslak imzalı, soğuk damgalı ve MEB tarafından onaylı resmi evrak niteliğindedir. Aldığınız Bilgisayar Programcısı Kurs Bitirme Belgesi (Sertifika) Kamu Kurum ve Kuruluşları ile özel sektör firmalarında kullanabileceğiniz ömür boyu geçerliliği olan bir belgedir. KPSS başvurularında, işe girişlerde, Kamu Kurumu Unvan değişikliği Sınavlarında geçerli ve uygun iş pozisyonlarında statünüzü artıracak bir sertifikadır.

MEB Onaylı On Parmak Klavye Sertifikası

160 saatlik MEB onaylı Mekanik Daktilolarla ve Bilgisayarlarla Daktilografi Sertifikasını Bilgisayar On Parmak Kursu sonunda alabilirsiniz. Mekanik Daktilolarla ve Bilgisayarlarla Daktilografi Sertifikası ıslak imzalı, soğuk damgalı ve MEB tarafından onaylı resmi evrak niteliğindedir. Aldığınız Mekanik Daktilolarla ve Bilgisayarlarla Daktilografi Kurs Bitirme Belgesi (Sertifika) Kamu Kurum ve Kuruluşları ile özel sektör firmalarında kullanabileceğiniz ömür boyu geçerliliği olan bir belgedir. KPSS başvurularında, işe girişlerde, adalet Bakanlığı Katiplik Sınavlarında geçerli ve uygun iş pozisyonlarında statünüzü artıracak bir sertifikadır.

Bilgisayar Çözümleyici Sertifikası

288 saatlik MEB onaylı Bilgisayar Analist Programlama Sertifikasını (Çözümleyici) Bilgisayar Analist Programcısı Yetiştirme Kursu sonunda alabilirsiniz. Bilgisayar Analist Programlama Sertifikası ıslak imzalı, soğuk damgalı ve MEB tarafından onaylı resmi evrak niteliğindedir. Aldığınız Bilgisayar Programcısı Kurs Bitirme Belgesi (Sertifika) Kamu Kurum ve Kuruluşları ile özel sektör firmalarında kullanabileceğiniz ömür boyu geçerliliği olan bir belgedir. KPSS başvurularında, işe girişlerde, Kamu Kurumu Unvan değişikliği Sınavlarında Çözümleyici kadroları için geçerli ve uygun iş pozisyonlarında statünüzü artıracak bir sertifikadır.

Autocad Sertifikası

90 saatlik MEB onaylı Autocad Programı ile Bilgisayar Destekli Tasarım Sertifikasını Bilgisayar Autocad Kursu sonunda alabilirsiniz. Autocad Programı ile Bilgisayar Destekli Tasarım Sertifikası ıslak imzalı, soğuk damgalı ve MEB tarafından onaylı resmi evrak niteliğindedir. Aldığınız Autocad Programı ile Bilgisayar Destekli Tasarım Kurs Bitirme Belgesi (Sertifika) Kamu Kurum ve Kuruluşları ile özel sektör firmalarında kullanabileceğiniz ömür boyu geçerliliği olan bir belgedir. KPSS başvurularında, işe girişlerde, Kamu Kurumu Unvan değişikliği Sınavlarında Çözümleyici kadroları için geçerli ve uygun iş pozisyonlarında statünüzü artıracak bir sertifikadır.

Bilgisayarlı Muhasebe Sertifikası

160 saatlik MEB onaylı Bilgisayarlı Muhasebe Sertifikasını Bilgisayar Bilgisayarlı Muhasebe Kursu sonunda alabilirsiniz. Bilgisayarlı Muhasebe Sertifikası ıslak imzalı, soğuk damgalı ve MEB tarafından onaylı resmi evrak niteliğindedir. Aldığınız Bilgisayarlı Muhasebe Kurs Bitirme Belgesi (Sertifika) Kamu Kurum ve Kuruluşları ile özel sektör firmalarında kullanabileceğiniz ömür boyu geçerliliği olan bir belgedir. KPSS başvurularında, işe girişlerde, Kamu Kurumu Unvan değişikliği Sınavlarında geçerli ve uygun iş pozisyonlarında statünüzü artıracak bir sertifikadır.

Web Programlama Sertifikası

280 saatlik MEB onaylı Web Programcısı Sertifikasını Web Programcısı Yetiştirme Kursu sonunda alabilirsiniz. Web Programcısı Sertifikası ıslak imzalı, soğuk damgalı ve MEB tarafından onaylı resmi evrak niteliğindedir. Aldığınız Bilgisayarlı Web Programcısı Bitirme Belgesi (Sertifika) Kamu Kurum ve Kuruluşları ile özel sektör firmalarında kullanabileceğiniz ömür boyu geçerliliği olan bir belgedir. KPSS başvurularında, işe girişlerde, Kamu Kurumu Unvan değişikliği Sınavlarında geçerli ve uygun iş pozisyonlarında statünüzü artıracak bir sertifikadır.

Grafik Tasarım Sertifikası

416 saatlik MEB onaylı Güzel Sanatlar Bilgisayarlı Grafik Sertifikasını, Grafik Tasarım Kursu sonunda alabilirsiniz. Güzel Sanatlar Bilgisayarlı Grafik Sertifikası ıslak imzalı, soğuk damgalı ve MEB tarafından onaylı resmi evrak niteliğindedir. Aldığınız Bilgisayarlı Güzel Sanatlar Bilgisayarlı Grafik Bitirme Belgesi (Sertifika) Kamu Kurum ve Kuruluşları ile özel sektör firmalarında kullanabileceğiniz ömür boyu geçerliliği olan bir belgedir. KPSS başvurularında, işe girişlerde, Kamu Kurumu Unvan değişikliği Sınavlarında geçerli ve uygun iş pozisyonlarında statünüzü artıracak bir sertifikadır.

Bilgisayar Donanım Sertifikası

160 saatlik MEB onaylı Bilgisayar Bakım Onarım Elemanı Yetiştirme Kursu Sertifikasını, (Donanım) Bilgisayar Bakım Onarım Elemanı Yetiştirme Kursu sonunda alabilirsiniz. Bilgisayar Bakım Onarım Elemanı Yetiştirme Kursu Sertifikası ıslak imzalı, soğuk damgalı ve MEB tarafından onaylı resmi evrak niteliğindedir. Aldığınız Bilgisayar Bakım Onarım Elemanı Yetiştirme Kursu Bitirme Belgesi (Sertifika) Kamu Kurum ve Kuruluşları ile özel sektör firmalarında kullanabileceğiniz ömür boyu geçerliliği olan bir belgedir. KPSS başvurularında, işe girişlerde, Kamu Kurumu Unvan değişikliği Sınavlarında geçerli ve uygun iş pozisyonlarında statünüzü artıracak bir sertifikadır.

MEB Onaylı Bilgisayar 3D-MAX Sertifikası

150 saatlik MEB onaylı 3D Studio Max Programı ile Bilgisayar Destekli Tasarım Kurs Programı Sertifikasını, 3D Studio Max Programı ile Bilgisayar Destekli Tasarım Kursu sonunda alabilirsiniz. 3D Studio Max Programı ile Bilgisayar Destekli Tasarım Kursu Sertifikası ıslak imzalı, soğuk damgalı ve MEB tarafından onaylı resmi evrak niteliğindedir. Aldığınız3D Studio Max Programı ile Bilgisayar Destekli Tasarım Kursu Bitirme Belgesi (Sertifika) Kamu Kurum ve Kuruluşları ile özel sektör firmalarında kullanabileceğiniz ömür boyu geçerliliği olan bir belgedir. KPSS başvurularında, işe girişlerde, Kamu Kurumu Unvan değişikliği Sınavlarında geçerli ve uygun iş pozisyonlarında statünüzü artıracak bir sertifikadır.

10 thoughts on “MEB Onaylı Bilgisayar Sertifikası”

  1. Ders anlatımlarından çok memlun kaldım kurs fiyatlarıda çok iyi bana şu soruyu sorsalar aydın akademiye kursuna kaç puan verirsin kalite eğitim kaliteli hoçalar 10 üstünden 10 veririm gelmenizi önerirrim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir