Bilgisayar İşletmenliği Kitabı

Bilgisayar İşletmenliği Kitabı Aydın Akademi Kurucu Müdürümüz Ahmet AYDINALP’ in Bilgisayar İşletmenliği Kitabı tüm kitapçılarda yeniden satışa sunulmuştur. Gelişen ve değişen Windows İşletim Sistemi, Word, Excel, Power Point gibi ofis uygulamaları ve İnternet kullanımını sürekli değişmektedir. Bilgisayar İşletmenliği konuları güncellenerek yeniden yayımlanmıştır.

Günümüzde herkesin bilgisayar kullanmasını bilmesi gerekmektedir. Bilgisayar İşletmenliği Kitabı, yeni başlayanlar için herkesin anlayabileceği sadeliktedir. Tamamen gerekli bilgileri içeren temel kaynak olacak nitelikte hazırlanmıştır. Bilgisayar kullanmasını bilenler için de, hatırlayamayıp takıldıklarında başvurabilecekleri eşsiz bir eser olma iktidarını sürdürmektedir.

Bilgisayar İşletmenliği Kitabı size neler kazandıracaktır?

Nasıl ki, cep telefonunuzu kullanabilmeniz için, telefonunuza yüklenen İşletim Sistemi yazılımına ihtiyacınız varsa, bilgisayarı kullanabilmeniz için de Windows gibi bir işletim sistemine ihtiyacınız vardır. Bilgisayarınıza diğer ofis uygulamalarını kurup kullanabilmeniz için İşletim sistemini çok iyi bilmeniz gerekmektedir. Bilgisayar İşletmenlik Kitabında, Türkiye’de genel kabul görmüş ve yaygın bir şekilde kullanılan Windows İşletim Sisteminin kullanımı ve incelikleri yalın bir dille anlatılmıştır.

Bilgisayar Kursu mahiyetinde olan Bilgisayar İşletmenliği Kitabında, klavye tuşlarından tutun da bilgisayar işlemcisine kadar geniş bir yelpazede donamım birimlerine yer verilmiştir. Donanım birimlerinin birbirleriyle uyumlu çalışmasını sağlayan İşletim Sistemiyle, günlük hayatta işimizi kolaylaştıran paket programların kullanımları da en ince detaylarına kadar anlatılmıştır.

Bilgisayar İşletmenliği Kitabının Konu Dağılımı

Bilgisayar İşletmenliği Kitabında Hangi Programlara Yer Verilmiştir?

Bilgisayar İşletmenliği Kitabı, MEB Sertifika sınavında sorulan konu ve sorulara paralel hazırlanmıştır. Bilgisayar İşletmenliği konularında; Bilgisayara Giriş, Windows İşletim Sistemi, Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Power Point ve Genel İnternet Uygulamaları vardır. Yazarımız da Bilgisayar İşletmenliği Kitabını hazırlarken bu konuları dikkate alarak, gereksiz bilgi karmaşasının kafa karışıklığına yol açacağını düşünerek özet ve sade bir dille hazırlamıştır.

Bilgisayar İşletmenlik Kitabı konularına paralel olarak eğitim videoları da kitap yazarımız Ahmet Aydınalp tarafından hazırlanıp yayımlanmıştır. Bilgisayar İşletmenlik Eğitim videolarına www.thekurs.com İnternet adresinden ya da yazarımızın Youtube Kanalına abone olarak İnternet üzerinden çevrimiçi takip edebilirsiniz. Eğitim videolarını takip etmek Kitabın anlaşılmasını daha da pekiştirecektir.

Diğer Bilgisayar Kursu, Bilgisayar Programcılığı Kursu materyallerine ve soru bankalarına buradan ulaşabilirsiniz, tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir