Bilgisayar İşletmenliği Kitabı

Bilgisayar İşletmenliği Kitabi

Bilgisayar İşletmenliği Kitabı

Aydın Akademi Kurucu Müdürümüz Ahmet AYDINALP’ in Bilgisayar İşletmenliği Kitabı tüm kitapçılarda yeniden satışa sunulmuştur. Gelişen ve değişen Windows İşletim Sistemi, Word, Excel, Power Point gibi ofis uygulamaları ve İnternet kullanımını kapsayan Bilgisayar İşletmenliği konuları güncellenerek yeniden yayımlanmıştır.

Günümüzde herkesin bilgisayar kullanmasını bilmesi gerekmektedir. Bilgisayar İşletmenliği Kitabı, yeni başlayanlar için herkesin anlayabileceği sadelikte ve tamamen gerekli bilgileri içeren temel kaynak olacak nitelikte hazırlanmıştır. Bilgisayar kullanmasını bilenler için de, hatırlayamayıp takıldıklarında başvurabilecekleri eşsiz bir eser olma iktidarını sürdürmektedir.

Peki bu eser size neler kazandıracaktır?

Nasıl ki, cep telefonunuzu kullanabilmeniz için, telefonunuza yüklenen İşletim Sistemi yazılımına ihtiyacınız varsa, bilgisayarı kullanabilmeniz için de Windows gibi bir işletim sistemine ihtiyacınız vardır. Bilgisayarınıza diğer ofis uygulamalarını kurup kullanabilmeniz için İşletim sistemini çok iyi bilmeniz gerekmektedir. Bilgisayar İşletmenlik Kitabında, Türkiye’de genel kabul görmüş ve yaygın bir şekilde kullanılan Windows İşletim Sisteminin kullanımı ve incelikleri yalın bir dille anlatılmıştır.

Bilgisayar Kursu mahiyetinde olan Bilgisayar İşletmenliği Kitabında, klavye tuşlarından tutun da bilgisayar işlemcisine kadar geniş bir yelpazede donamım birimlerine yer verilmiştir. Donanım birimlerinin birbirleriyle uyumlu çalışmasını sağlayan İşletim Sistemiyle, günlük hayatta işimizi kolaylaştıran paket programların kullanımları da en ince detaylarına kadar anlatılmıştır.

Bilgisayar İşletmenliği Kitabında Hangi Programlara Yer Verilmiştir?

Diğer Kurs materyallerine ve soru bankalarına buradan ulaşabilirsiniz, tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir