Yeni Dönem Bilgisayar Kurslarımız Başlıyor

Yeni Dönem Bilgisayar Kursu

Yeni Koronavirüs (Covit 19) salgını ile mücadele kapsamında Milli Eğitim Bakanlığının 16 Mart 2020 tarihinden itibaren öğretime kapatılan Özel Öğretim Kurumlarının 31 Mayıs 2020 tarihinde sona erecektir. Bizde Özel Aydın Akademi Eğitim Kurumları Berkcan Bilgisayar Kursu olarak yeni dönem bilgisayar kurslarımız başlıyor. Kurslarımızı başlatmak için gerekli önlemlerimizi almış bulunmaktayız. Yeni dönem bilgisayar kurslarımız için Kurumumuzun dezenfekte ilaçlaması ve detaylı temizliği yapılmış, hijyen bakımından eğitim öğretime hazır hale getirilmiştir. Bilgisayar ve matematik eğitimleriniz yarıda kalmasın, bizimle irtibata geçiniz.


Yeni Dönem Bilgisayar Kurslarımız Nasıl Olacaktır?

Yeni dönem bilgisayar kurslarımız başlıyor adlı yazımızda eğitim ve öğretimin nasıl olacağı ile ilgili bilgiler verilmektedir. Bizim için halkımızın sağlığı her şeyden önemlidir. Bu çerçevede sosyal mesafenin korunması noktasında 12 kişilik olan sınıf kontenjanlarımızı yarı yarıya düşürerek 6 kursiyere indirmiş bulunmaktayız. Bilgisayarlar arası birer koltuk boşluk bırakarak yeni dizayn edilen sınıf oturma düzeninde kursiyerler arası teması minimize ederek eğitimlerimize devam edeceğiz. Yeni dönem bilgisayar kurslarımız başladığında Kursiyerlerimiz kesinlikle maskesiz kuruma alınmayacak, maskesiz gelen kursiyerlere ise kurumumuz tarafından maske temin edilecektir. Ayrıca kursiyerlerimiz sınıflarımızda bulunan dezenfekte maddelerine rahatlıkla ulaşabileceklerdir.


Yeni Dönem Bilgisayar Kurslarımız Desteklerle Başlıyor

Eğitimi yarıda kalan eski kursiyerlerimiz ister yeni başlayan gruplarla isterlerse de aldıkları eğitimin hızlı bir özeti yapılarak kaldıkları yerden devam ederek kurslarını tamamlayıp MEB sertifika sınavına girerek MEB onaylı Bilgisayar Kursu Sertifikaları alabileceklerdir. Yeni dönemde örgün öğretimlerimizi destekleyen yeni öğretim materyallerimizi de ankaraaydin.com İnternet sitemizin materyal linkinden temin edebilirsiniz. Ülkemizin Pandemiden kaynaklı alınan tedbirlerinin kotrollu kaldırılması ve normalleşme sürecinde siz değerli kursiyerlerimizin kaygılarını anlıyor ve paylaşıyoruz. Salgın endişesiyle ya da başka sebeplerden kaynaklı kursa katılamayan kursiyerlerimizin telafisi yapacağımız ders tekrarlarıyla giderilecektir. Sizin memnuniyetinizin bizi daha da yukarı çıkaracağının bilincindeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir