Autocad Kursu Ankara

Autocad Kursu Ankara, Aydın Akademi Bilgisayar Kursu bilişim teknolojileri alanında vermiş olduğu, Autocad 2019 Programı ile teknik tasarım kursudur. Autocad ile teknik tasarım kursuna ölçülü ölçekli teknik çizim yapmak isteyen herkes katılabilir. Autocad Kursu Ankara ile Teknik Çizim Kursu bütün fen adamlarının bilmesi gereken bir programdır. Autocad Programı teknik tasarımcıların en temel ve vazgeçilmez bir programıdır. Devamında ise 3D-Max katı modelleme kursunu da alabilirsiniz.

MEB Sertifikalı Autocad Kursu

Autocad Kursumuz uzman ve yılların deneyimli öğretmenleriyle, Autocad ile teknik Tasarım yapabileceğiniz bir kurstur. Autocad eğitimlerimiz toplamda 70 saat sürmektedir. Bu süre kurslara gelme sürenize göre 1,5 – 2 ay sürmektedir. Autocad Kurslarımızın hafta içi ve hafta sonu seçenekleri vardır. Sabah, öğlen ya da akşam seanslarımız vardır. Hangi gün ve seansları seçerseniz seçin toplam ders saati olan 70 saatte almanız gereken ders müfredatı değişmemektedir. Autocad eğitimlerimizin sonunda MEB onaylı Autocad Programı İle Bilgisayar Destekli Tasarım Sertifikası verilir.

Autocad Kursunu Alanlar Nerelerde İstihdam Edilir?

Autocad Kursu alanlar işsiz kalmaz. Çok geniş bir istihdam alanı ve dolgun maaşla çalışabileceğiniz bir teknik çizim kursuna gelen kursiyerlerimiz asla pişman olmamışlardır. Autocad eğitimlerine katılan kursiyerlerimize Autocad Programını öğretmeyi garanti ediyoruz. İsteyen kursiyerimize bir sonraki kurs programına ücretsiz ve ön koşulsuz katılabilir, kurs tekrarı yapabilir. Autocad Programı ile Teknik Tasarım Kurslarımız bir çok mühendislik, mimarlık ve farklı imalat sektörlerinde sizlere yüksek maaşla iş ve istihdam imkanı sunmaktadır.

Autocad Kursu Ankara

Autocad Kursumuz 6 kişilik özel gruplarda, ferah dersliklerde ve birebir bilgisayar başında yapılmaktadır. Kursiyerlerimiz bilgisayar sınıflarımızdaki bilgisayarlarda çizim yapmaktadırlar. İsteyen kursiyerimiz kendi bilgisayarında da çalışabilmektedir. Küçük gruplarda eğitim almak istemeyen kursiyerlerimiz bire bir özel ders şeklinde de eğitim alabilmektedir. Özel ders alan kursiyerlerimizin ders gün ve saatleri öğretmen ve kursiyer arasında karşılıklı belirlenmektedir.

Autocad Kursu Ankara Eğitimleri

Autocad Eğitimlerimizde önce iki boyutlu teknik çizim komutları tek tek uygulamalı bir şekilde anlatılır. İki boyutlu çizim yapmamızı sağlayan komutlar pekiştirildikten sonra üç boyutlu katı modelleme komutlarına geçilir. Kurslarımızda hem iki hem de üç boyutlu teknik tasarımlar yaptırılmaktadır.

2 thoughts on “Autocad Kursu Ankara”

  1. Cnc operatorluk ve program kursu almak istiyorum ancak full time calisan biriyim. Hafta sonu cumartesi ve pazar calismiyorum. 47 yasindayim bu kursa katilmak icin sartlar neler benden istediginiz belgeler neler. Kac gun de ogretirsiniz. Bilgi eksikligi olmadan tam anlamiyla ogretirmisiniz ? Bu gelge icin benden tum masraflar dahil ne kadar ucret istenir ?

    1. Nizamettin Bey, istediğiniz programlarla ilgili farklı seçeneklerimiz var. Konuyla ilgili yüz yüze görüşmek daha verimli olacaktır. Size Kurumumuzda çay ikram etmek isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir