Web Tasarımı Kursu

Ankara’da ilk Web Tasarımı Kursu vermenin haklı gururunu yaşayan Aydın Akademi Web Tasarım Kursu Ankara ‘da aynı adreste 30 yıllık tecrübemizi sizlerle paylaşıyoruz. Web tasarımı ya da İnternet sayfa tasarımını, en son web teknoloji ve programlarının eğitimlerini vermeye devam ediyoruz. Web sitesinin öneminin daha da arttığı günümüzde siz de bu dev sektörde yerinizi almakta gecikmeyiniz.

Bilgisayar Kursu Bilişim Teknolojisi alanında Web Tasarım Kursu Ankara Kızılay şubemizdeki eğitimlerimize katılabilmeniz için temel bilgisayar kullanımını bilmeniz gerekmektedir. Hafta içi veya hafta sonu gruplarında 8 kişilik sınıflarda ve herkese bir bilgisayar düşecek şekilde dizayn edilen modern sınıflarda web eğitimleri vermekteyiz. Kursiyerlerimize kendi sunucularımızdan ücretsiz olarak açmış olduğumuz alanlarda kendi web sitelerini yapmaları ve bu siteleri güncelleme imkanı veriyoruz. Böylece kursiyerlerimiz sanal sunucuda değil gerçek bir sunucuda web sitelerini yayınlamış oluyorlar.

Neden Web Tasarımı Kursu?

Web siteleri firmaların ve şahısların Dünyaya açılan kapısıdır. İşletmelerin ayakta kalmalarını ve büyümelerini sürdürebilmeleri için mal ya da hizmetlerini satmaları gerekmektedir. Bunu yapabilmeleri için reklama ihtiyaçları vardır ve reklam giderleri büyük bir maliyet kalemidir. Çok az maliyetle büyük tüketici kitlelerine ulaşabilmenin en kolay yolu Web Siteleridir. Rekabet ortamındaki firmalar İnternet reklam kanalının farkında ve birbirleriyle yarış halindedir. Artık sıradan Web sayfaları değil kurallarına göre tasarlanan Web Siteleri firmaları zirveye taşıyor. Bu pastadan pay almak isteyenler profesyonel Web Tasarım firmalarında destek almaya hatta kendi bünyelerinde webmaster istihdam etmeye başlamışlardır. Bu rekabet yakın gelecekte daha da kızışacaktır.

Web Tasarımı Kursu Ankara Web Programlama

Gerçek bir webmaster olamak istiyorsanız sadece web tasarım kursu yeterli olmaz. Aynı zamanda web programcısı, web yazılımcısı da olmanız gerekmektedir. Web tasarımı ile görselliği olan statik web sayfaları yapabilirsiniz. Bu tür web siteleri firma reklam tabelası gibi durgun sitelerdir. Eğer yaptığınız İnternet sitesinde kredi kartıyla satış yapacaksanız, interaktif dinamik bir site yapacaksanız web programlama da bilmelisiniz. Web tasarımı için HTML kodlarını ya da Dreamweaver gibi Web tasarım programlarını bilmeniz yeterli olurken web programlama için PHP, ASP gibi web programlama dillerinden en az birini bilmeniz gerekmektedir. Ayrıca Grafik Tasarım Kursu almak isteyen kursiyerlerimiz için de Grafik Tasarım Kursu vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir